Каталог матеріалів

Урок №11 з всесвітньої історії для 7 класу. О. Пометун, Ю. Малієнко, О. Дудар - Середньовічне європейське суспільство

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Всесвітня історія» (підручник для 7 класу) О . І. Пометун, Ю. Б. Малієнко, О. В. Дудар

Урок №11. Середньовічне європейське суспільство

Мета: скласти уявлення учнів про структуру середньовічного європейського суспільства, показати його складові; охарактеризувати три стани середньовічного суспільства; формувати в учнів уміння аналізувати й узагальнювати історичний матеріал; пояснити зміст термінів і понять із вивченої теми; сприяти вихованню учнів в дусі толерантного ставлення до людей рідного походження.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: назвати основні стани суспільства, його характерні ознаки, особливості станової монархії; порівнювати становище різних станів середньовічного суспільства; характеризувати станову монархію, систему васалітету; пояснювати зміст термінів і понять із вивченої теми.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Фронтальна бесіда.

Слайд 4. Фронтальне опитування.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Розповідь вчителя.

Слайд 6. Робота з літературним твором.

Слайд 7. Робота з підручником.

Слайд 8. Розповідь вчителя.

Слайд 9-11. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 12. Робота з історичним джерелом.

Слайд 13. Робота в групах.

Слайд 14. Вправа «Крісло автора».

Слайд 15. Метод «Кластер».

Слайд 16. Робота з ілюстраціями.

Слайд 17. Робота зі схемою.

Слайд 18. Робота з ілюстраціями.

Слайд 19-20. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 21. Гімнастика для очей.

Слайд 22. Робота з ілюстраціями.

Слайд 23. Робота з інфографікою.

Слайд 24. Робота в парах. Бесіда.

Слайд 25. Бесіда.

Слайд 26-27. Online завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 28. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні