Каталог матеріалів

Урок №11 для 4 класу з музичного мистецтва за Масол Л.М. - Національні мотиви в мистецтві кримських татар та греків. Кримськотатарська колискова «Менім улим батир».

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №11. Національні мотиви в мистецтві кримських татар та греків. Кримськотатарська колискова «Менім улим батир». Народна пісня у виконанні Джамали. Танець «Емір Джелял Хайтармаси». Виконання пісні Л. Джемалянінової, М. Пгач та Н. Кононенко «Дружба і достлук»

Мета: формування ключових компетентностей: загальнокультурної компетентності; міжпредметної естетичної компетентності. Вміння давати естетичну оцінку творам декоративно-прикладного мистецтва, висловлювати ставлення до переглянутих творів мистецтва. Розширити знання про музичне мистецтво; формувати поняття про ритм в природі та мистецтві.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. Що зображено на картині? Розглянь розмаїття декору. Орнаментами яких видів оздоблено кімнату, побутові вироби?

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Кримськотатарська колискова («Менім улим батир»).

Слайд7. Народна пісня у виконанні Джамали (фрагмент).

Слайд8. Танець «Емір Джелял Хайтармаси».

Слайд9. У чому особливість мелодій кримських татар?

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Розучимо текст пісні «Дружба і достлук».

Слайд12. Виконання пісні «Дружба і достлук».

Слайд13. Слово вчителя.

Слайд14. За бажання досліди, які народні інструменти кримських татар мають схожість з українськими.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні