Каталог матеріалів

Урок №11 для 4 класу з образотворчого мистецтва за О. Калініченко - Музичний театр в Великій Британії. Мері Поппінс. Мюзикл. Резвізит. Створення малюнку для театрального реквізиту

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №11 Музичний театр в Великій Британії. Мері Поппінс. Мюзикл. Реквізит. Створення малюнку для театрального реквізиту – парасольки Мері Поппінс

Мета: ознайомити учнів із поняттями: «мюзикл», «реквізит»; розширити знання учнів про культуру Великої Британії; навчати визначати необхідний реквізит для вистави та виготовляти його малюнок; розвивати уяву, фантазію; виховувати любов до мистецтва.

Обладнання: мультимедійний комплект, чорний папір, гуаш або пастель, кольорові крейди, блискітки тощо.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Дайте відповіді на запитання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4-6. Розповідь вчителя.

Слайд7. Що спільного у зображеннях Мері Поппінс на книжкових

ілюстраціях? Які речі вона завжди має із собою?

Слайд8. Перегляньте фрагмент мюзиклу «Мері Поппінс»

Слайд9. Запам’ятайте!

Слайд10. Розгляньте світлину з вистави «Мері Поппінс»

Слайд11. Запам’ятайте!

Практична діяльність учнів

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13-14. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва.

Слайд15. Придумайте малюнок для театрального реквізиту — парасольки Мері Поппінс (чорний папір, гуаш або пастель, кольорові крейди, блискітки тощо)

Слайд16. Послідовність виконання.

Підсумок

Слайд17. Гімнастика для очей.

Слайд18. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд19. Поясніть однокласникам й однокласницям свій задум та ідею оформлення парасольки. Візьміть участь в обговоренні робіт інших дітей

Слайд20. Поміркуйте і обговоріть

Рефлексія

Слайд21. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні