Каталог матеріалів

Виховна година №11 для 2 класу - День пам’яті жертв Голодомору.

«____»___________ 20___ року

Конспект виховної години

№11. День пам’яті жертв Голодомору.

Мета: ознайомити учнів з трагічною подією в історії України – Голодомором 1932-1933 років; розширити знання про причини, перебіг та наслідки Голодомору; сформувати уявлення про масштаби трагедії та її вплив на український народ; навчити учнів аналізувати історичні джерела (фотографії, документи, свідчення очевидців); розвивати критичне мислення, історичну пам'ять, емпатію; виховувати почуття поваги до пам'яті жертв Голодомору; формувати ціннісні орієнтації: людяність, співпереживання, відповідальність.

Обладнання та наочність: мультимедійна презентація.

 

Хід заняття

Вступна частина

Слайд 2. Ранкова зустріч.

Слайд 3-7. Робота над ребусом.

Слайд 8. Повідомлення теми.

Слайд 9. Повідомлення теми.

Основна частина

Слайд 10-12. Пояснення теми.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14. Перегляд відео.

Слайд 15. Складаємо асоціативний ряд зі словом «Голодомор».

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17-19. Символи Голодомору.

Слайд 20-25. Вікторина про Голодомор.

Слайд 26. Творча робота.

Слайд 27. Слово вчителя.

3. Заключна частина. Рефлексія.

Слайд 28. Рефлексія. Вправа «Ранець-м’ясорубка-кошик».

ТЕХНІЧНІ МІНІМАЛЬНІ ВИМОГИ

1. Операційна система:

  • Windows 10 / Windows 11 (64-bit);
  • macOS 12.0 (Monterey) або новішою;
  • iOS 15+ чи Android 11+ (для мобільних пристроїв).

2. Офісне програмне забезпечення. Для коректного відкриття матеріалів рекомендовано пакет програмного забезпечення Microsoft Office 2021 або новішу версію (рекомендовано Microsoft 365). Допускається використання LibreOffice версії 7.5 і вище (дане програмне забезпечення є альтернативним, і потрібно розуміти, що можливе візуальне зміщення шрифтів, зображень, а також проблеми з відтворення мультимедіа чи відображенням зображень). Використання версій Microsoft Office, старіших за 2021 рік, може призвести до некоректного відображення презентацій, шрифтів, відео та анімацій.

3. Архіватор. Для розпакування файлів необхідно вкористовувати:

4. Мультимедійна підтримка. Пристрій має підтримувати сучасні медіакодеки (H.264 / AAC), необхідні для відтворення відео й аудіо, вбудованих у презентації. Для роботи з анімаціями необхідна підтримка DirectX 12+ (Windows) або Metal (macOS). У разі відсутності програмно забезпечення QuickTime https://support.apple.com/ru-ru/106375 можлива помилка під час відтворення вбудованого відео в презентацію, а саме «Носій відсутній».

5. Мінімальні технічні характеристики обладнання:

  • Процесор: не нижче Intel Core i3 або AMD Ryzen 3.
  • Оперативна пам’ять: від 4 ГБ (рекомендовано 8 ГБ).
  • Відеокарта: інтегрована Intel UHD / AMD Vega або дискретна.
  • Вільне місце на диску: не менше 2 ГБ.
  • Екран: роздільна здатність не менше 1366×768 (рекомендовано Full HD 1920×1080).

6. Інтернет-з’єднання. Для завантаження матеріалів необхідне стабільне підключення до Інтернету зі швидкістю від 5 Мбіт/с. Для доступу до інтерактивних компонентів необхідно використовувати сучасний браузер (Google Chrome, Opera, Safari або Mozilla Firefox останніх версій).

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні