Каталог матеріалів

Урок №11 музичного мистецтва для 6 класу за Масол Л. М. - Батальні сцени в музиці

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Просіна»

Урок №11. Батальні сцени в музиці

Сприймання: Дж. Верді. Опера «Битва при Леньяно». Увертюра (у виконанні симфонічного і духового оркестру), хор «Viva Italia!» з 1 дії. Дж. Верді. Опера «Набукко» в інтепретації Національної опери України (Хор полонених юдеїв та інші фрагменти на вибір)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадайте.

Слайд4-7. Слово вчителя

Слайд8. Розгляньте зображення оперного театру на картині.

Слайд9. Музична грамота

Слайд10. Слово вчителя

Слайд11-18. До портретної галереї

Слайд19. Прослухайте: Дж. Верді. Опера «Битва при Леньяно». Увертюра, хор «Viva Italia!» з 1 дії.

Слайд20. Обговоріть.

Слайд21. Гімнастика для очей

Слайд22. Слово вчителя

Слайд23. Прослухайте: Дж. Верді. Опера «Набукко» в інтепретації Національної опери України.

Слайд24. Обговоріть.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25-26. Мистецька скарбничка

Слайд27. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд28. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд29. Оціни роботу за допомогою фразеологізмів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні