Каталог матеріалів

Урок №11-12 з географії для 7 класу. С. Кобернік, Р. Коваленко - Діагностувальна робота №1

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Географія» » з використанням навчального посібника С. Кобернік, Р. Коваленко.

Урок №11-12. Діагностувальна робота №1. Експрес-оцінювання власних досягнень зі Вступу та розділу «Закономірності формування природи материків».

Мета: пізнавальна мета: Виявити рівень засвоєння учнями знань зі вступної частини та основних закономірностей формування природи материків, перевірити розуміння ключових географічних понять.

Розвивальна мета: Розвивати в учнів навички самоконтролю та самооцінки, допомогти визначити прогалини у знаннях та сфокусувати увагу на важливих аспектах матеріалу.

Виховна мета: Виховувати в учнів відповідальне ставлення до навчання, вміння об'єктивно оцінювати свої досягнення та прагнути до підвищення рівня знань.

Очікуванні результати: учні повинні продемонструвати розуміння ключових понять вступної частини та закономірностей формування природи материків.

Здатність аналізувати природні процеси, що впливають на формування материків.

Учні повинні вміти пояснити основні закономірності взаємодії різних природних компонентів материків.

Розуміння впливу кліматичних, геологічних та біологічних факторів на формування материкових ландшафтів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Позитивне налаштування на урок.

Слайд3. Пригадаймо.

Слайд4. Розгляньте та поясніть схему.

Слайд5. Скільки материків на Землі? Покажіть їх на карті й назвіть.

Слайд6. Запам’ятай.

Слайд7. Дай відповіді на запитання.

Слайд8. Назви джерела географічної інформації.

Слайд9. Які є карти?

Слайд10. Що таке градусна сітка?

Слайд11. Що таке паралелі?

Слайд12. Що таке меридіани?

Слайд13. Вправа «Трибуна думок»

Слайд14. Елементи географічної карти.

Слайд15. Запам’ятай, що означають умовні знаки на карті.

Слайд16. Види умовних позначок.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18-20. Види умовних позначок.

Слайд21. Назви епохи горотворення.

Слайд22. Розгляньте та обговоріть схему.

Слайд23. 4 основні типи повітряних мас:

Слайд24. Розгляньте та обговоріть схему

Слайд25. Основні кліматичні пояси.

Слайд26. Розглянь схему. Поясни.

Слайд27. Розгляньте малюнок. Зробіть висновок про цілісність географічної оболонки, взаємодію її компонентів.

Слайд28. Головними особливостями (закономірностями) географічної оболонки є:

Слайд29. Розгляньте схему.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30. Робота в підручнику.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні