Каталог матеріалів

Урок №108 з математики для 6 класу. Н. Тарасенкова та ін. - Переставна і сполучна властивості множення. Коефіцієнт буквенного виразу.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. Тарасенкова)

Урок № 108.  Переставна і сполучна властивості множення. Коефіцієнт буквенного виразу.

Мета: поглибити відомості про дію множення (знаходження добутку кількох множників), розв'язувати вправи на спрощення виразів, ввести поняття коефіцієнта; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

          Очікувані результати: учні вільно здійснюють дії на спрощення виразів, використовують властивості множення.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5. Математична розминка.

Слайд 6-9. Основні поняття з теми.

Слайд 10-11. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 12-34. Робота з підручником. виконання завдання 1-3 рівня: № 1301, 1303, 1306, 1307, 1309.

Слайд 35. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 36 -37 . Завдання. Виконай множення зручним способом:

1) -0,2 ∙ 31 ∙ (-5);

2) -2 ∙ (-0,5) ∙ 117;

3) 0,25 ∙ (-19) ∙ (-40).

 Слайд 38. Завдання. Спрости вираз та випиши окремо його коефіцієнт:

1) -4 ∙ р ∙ 9;          2) -0,2а ∙ (-5b);

3) 3,9а ∙ (-2b);     4) 3,9 ∙ а ∙ 1,2 ∙ b ∙ (-10).

Слайд 39-40. Завдання. Спрости вираз та знайди його значення:

-2,1 ∙ a ∙ (-10) ∙ 21/3, якщо а = -11/7

Слайд 41-42. Завдання для найдопитливіших.

Потрібно взяти всього вісім сірників і скласти з них  два квадрати, вісім трикутників і один восьмикутник  і все це одночасно.

Підсумок

Слайд 43. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 44. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 45. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні