Каталог матеріалів

Урок №108 для 3 класу з української мови за І. Большакова - Особові займенники. «Тоніно, якого ніхто не бачив» (за Дж. Родарі).

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». Большакова І.О., Пристінська М.С.

Урок №108. Особові займенники. «Тоніно, якого ніхто не бачив» (за Дж. Родарі).

Мета: вчити розпізнавати особові займенники; визначати особу, число; формувати вміння свідомо користуватись займенниками в усному й писемному мовленні; розвивати мовлення і мислення учнів; збагачувати словниковий запас; виховувати інтерес до вивчення рідної мови, прищеплювати любов до рідного краю.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 5. Прочитайте вірш Гургена Боряна.

Слайд 6. Робота над віршем.

Слайд 7. Вправа «Інтерв’ю».

Слайд 8. Особові займенники.

Слайд 9. Рухлива вправа.

Слайд 10. Спиши текст, уставляючи пропущені особові займенники.

Слайд 11. Проблемне питання.

Слайд 12. Вивчення нового матеріалу. Робота з підручником.

Вправа «Передбачення». Знайомство з твором.

Слайд 13. Передбачення.

Слайд 14. Авторська казка. Тема і головна думка. Проблема. Характеристика персонажа. Запитання до автора. Читаємо в особах.

Слайд 15. Проблемне питання.

Слайд 16-18. Авторська казка. Тема і головна думка. Проблема. Характеристика персонажа. Запитання до автора. Читаємо в особах.

Слайд 19. Читання казки самостійно, для друга, назагал.

Слайд 20. Фізкультхвилинка.

Слайд 21. Обведи особові займенники. Запиши їх.

Слайд 22. Робота в парі.

Слайд 23. Самостійна робота в парах по картках.

Слайд 24. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні