Каталог матеріалів

Урок №108 для 4 класу з літературного читання за А. Савчук - Ольга Рапацька «Казка про маленьку мрію». Складання розповіді.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови (літературне читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 4 клас. Савчук А. С. У 2-х частинах. Частина 2»

Урок № 75. Яків Михлик «Мандри по дну морському». Створення фотоколажу за власним задумом

Мета: ознайомити учнів із твором Якова Михлика «Мандри по дну морському»; працювати над створенням фотоколажу за власним задумом; закріплювати вміння переказувати текст від імені героїні; вчити аналізувати прочитане; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного краю.

Очікувані результати: учні ознайомлюються із твором Якова Михлика «Мандри по дну морському»; працюють над створенням фотоколажу за власним задумом; закріплюють вміння переказувати текст від імені героїні; аналізують прочитане; удосконалюють навички правильного виразного читання; розвивають зв’язне мовлення, уяву, фантазію, збагачують словниковий запас, розширюють світогляд.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Вступне слово вчителя.

Слайд 6. Читання тексту вчителем.

Слайд 7. Фізкультхвилинка.

Слайд 8. Прочитайте слова, правильно ставте наголос. Назвіть орфограми, які є в словах.

Слайд 9. Прочитай текст. 

Слайд 10. Дай відповіді на запитання, проведи літературознавче дослідження.

Слайд 11. Попрацюйте разом.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого).

Слайд 13-16. Перевіримо розуміння прочитаного

Підсумок.

Слайд 17. Вправа «Мікрофон»

Слайд 18. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія.

Слайд 19-20. Створимо пірамідку нашого настрою.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні