Каталог матеріалів

Урок №107 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Большаковою І.О. - Як вода потрапляє у мій дім? Українська мова в інтегрованому курсі: я читаю інформаційні тексти (схеми та малюнки)

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «І.О. Большакова, М.С. Пристінська»

 

Урок №107. Як вода потрапляє у мій дім?

 

Мета: ознайомити дітей, який шлях проходить вода, перш ніж потрапити в їхній дім; дослідити, як воду можна пити; виховувати бережливе ставлення до води і свого здоров’я; розвивати навички роботи в групі і парі; збагачувати словниковий запас; виховувати тактовне ставлення один до одного, повагу, ввічливість, доброзичливість, вдячність, тактовність, щирість у спілкуванні.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Пригадай та розкажи.

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7. Поміркуй.

Слайд8. Відгадай загадку.

Слайд9. Розглянь малюнки та розкажи.

Слайд10. Оціни.

Слайд11. Поміркуй та розкажи.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Розглянь схему та розкажи.

Слайд14. Розглянь схему та розкажи.

Слайд15. Поміркуй.

Слайд16. Прочитай вислів та поясни.

Слайд17. Поміркуй.

Слайд18. Рухлива вправа.

Слайд19. Накресли схему руху води від джерела до споживача.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні