Каталог матеріалів

Урок №107 для 6 класу з математики за А. Мерзляк - Властивості додавання раціональних чисел.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк)

Урок № 107. Властивості додавання раціональних чисел.

Мета: сформувати і закріпити вміння застосовувати властивості додавання до раціональних чисел; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють застосовувати властивості додавання до раціональних чисел.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5- 8. Теоретичний матеріал.

Слайд 9-10. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 11-27. Робота з підручником. виконання завдання 1-4 рівня: № 953, 954, 956.

Слайд 28. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 29. Завдання.

Знайди суму:

1) 7 + (-7); 2) -12 + 12 + (-8); 3) -2 + (-10) + 2.

 Слайд 30. Завдання. За 0,8 кг печива заплатили 46,08 грн. Скільки потрібно заплатити за 1,5 кг такого печива?

Слайд 31. Завдання. Яна під час канікул мала розв’язати 28 задач, а розв’язала 35. Скільки відсотків завдання вона виконала і на скільки відсотків перевиконала?

Слайд 32-33.Завдання для найдопитливіших.

Три яблука однакової маси важчі, ніж чотири однакові груші. Порівняй, що буде важче за умови розгляду таких самих фруктів: 4 яблука чи 5 груш?

Підсумок

Слайд 34. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 35. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 36. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні