Каталог матеріалів

Урок №106 з математики для 2 класу за Листопад Н. П. - Складання за схемою добутків з множником 7 і частки з дільником 7

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням посібником «Математика». Автор Н.П. Листопад Н.П» для 2 класу за програмою НУШ (до посібника 2024 року)

 

Урок №106. Складання за схемою добутків з множником 7 і частки з дільником 7. Периметр квадрата. Розв’язування задач.

Мета: сформувати в учнів уміння складати та обчислювати добутки з множником 7 і частки з дільником 7; ознайомити із правилом знаходження периметра квадрата; удосконалювати вміння розв’язувати задачі; розвивати логічне мислення та математичну компетентність; виховувати самостійність і наполегливість у навчальній діяльності на уроках математики.

Очікувані результати:

  • складають і обчислюють добутки з множником 7 та частки з дільником 7;
  • знають правила знаходження периметра прямокутника, квадрата;
  • розв'язують задачі, використовуючи дії множення і ділення;
  • аналізують умову задачі, складають план розв'язання;
  • виявляють уважність, логічне мислення та математичну грамотність.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-5. Усний рахунок.

Слайд 6-7. Хвилинка каліграфії.

Слайд 8. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 10. Кругові приклади.

Слайд 11. Виконуємо завдання.

Слайд 12. Перевіряємо себе.

Слайд 13. Робота над виразами.

Слайд 14. Робота над виразами.

Слайд 15. Робота над виразами.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого.

Слайд 17. Виконуємо завдання.

Слайд 18. Виконуємо завдання.

Слайд 19. Виконуємо завдання.

Слайд 20. Виконуємо завдання.

Слайд 21. Перевіряємо себе.

Слайд 22. Виконуємо завдання.

Слайд 23. Інтерактивне завдання.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 24. Домашнє завдання.

Слайд 25. Рефлексія. Вправа «Піца».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні