Каталог матеріалів

Урок №106 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Складаю есе

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

 

Урок № 106. Складаю есе

Мета: поглибити знання про будову тексту, вчити розрізняти тексти-розповіді, тексти-описи, тексти-міркування, вчити складати есе, виконувати завдання за зразком; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-8. Організація класу. Гра «Створюємо настрій».

Слайд 9-10. Перевірка набутих знань. Закінчи речення.

Слайд 11. Повідомлення теми уроку.

Слайд 12. Хвилинка каліграфії. Запиши словникові слова.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 14-15. Вправа 1. Прочитай тексти. Визнач, який із них розповідь, а який — опис.

Слайд 16. Вправа 2. Прочитай текст Родзинки. Чим він відрізняється від попередніх?

Слайд 17. Вправа 1. Проведи дослідження.

Слайд 18. Вправа 2. Правило.

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

Слайд 20-21. Вправа 3. Склади есе за поданим планом і запиши.

Слайд 22. Вправа 4. Прочитай текст. Визнач його тип.

Слайд 23-24. Вправа 4-5. Добери спільнокореневі слова до виділеного слова і запиши. Дай відповіді на запитання Щебетунчика.

Слайд 25-26. Вправа 6. На основі прочитаного тексту побудуй есе про те, що для тебе важливіше: домовленість із друзями чи власні бажання.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 27. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 28. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 29-31. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні