Каталог матеріалів

Урок №106 з математики для 6 класу. Н. Тарасенкова та ін. - Розв’язування вправ і задач на множення раціональних чисел.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. Тарасенкова)

Урок № 106.  Розв’язування вправ і задач на множення раціональних чисел.

Мета: сформувати  і закріпити вміння застосовувати правила множення раціональних чисел; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

          Очікувані результати: учні вільно вміють розв’язувати вправи і задачі на множення раціональних чисел.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5. Завдання Мудрої сови.

Слайд 6-7. Рухлива гра. Фізкультхвилинка

Слайд 8-34. Робота з підручником. виконання завдання 1-4 рівня: №1276, 1278, 1280, 1282, 1287, 1289, 1290, 1292.

Слайд 35. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 36. Завдання. Виконай множення:

1) 72∙ (-5);           2) -42 ∙ 13;

3) -4,9 ∙ (-2,8);     4) 5,01 ∙ (-4,7).

Слайд 37. Завдання.  Порівняй:

1) -3,8 ∙ 4,5 і -17;       2) -3,8 ∙ (-2,6) і 10;

3) -3,6 ∙0,45 і -1,62.

Слайд 38. Завдання. З однієї станції у протилежних напрямках одночасно вирушили два поїзди. Перший рухався зі швидкістю 62 3/5 км/год, а другий — 60 4/5 км/год. Знайди відстань між поїздами через 2,5 год.

Слайд 39. Завдання для найдопитливіших.

Якого найбільшого значення може набувати вираз 13 - (а + 6)2, і для якого значення а це справджується?

Підсумок

Слайд 40. Підсумок уроку.

Рефлексія

Слайд 41. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 42. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні