Каталог матеріалів

Урок №105 з математики для 2 класу за Листопад Н. П. - Способи обчислення периметра прямокутника

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням посібником «Математика». Автор Н.П. Листопад Н.П» для 2 класу за програмою НУШ (до посібника 2024 року)

 

Урок №105. Способи обчислення периметра прямокутника. Дії з імено­ваними числами. Розв’язування задач.

Мета: ознайомити із правилами виконання дій з іменованими числами, розвивати навички застосування цих знань під час розв’язування задач; сформувати в учнів уміння знаходити периметр прямокутника різними способами, використовуючи відповідні математичні дії; вдосконалювати обчислювальні вміння, логічне мислення та математичну грамотність; виховувати уважність, самостійність та інтерес до вивчення математики.

Очікувані результати:

  • знають формулу для обчислення периметра прямокутника та вміють застосовувати її для розв’язання задач;
  • виконують дії з іменованими числами (додавання, віднімання, множення та ділення);
  • розв’язують практичні задачі, що передбачають знаходження периметра прямокутника з використанням різних способів обчислення;
  • аналізують та пояснюють свої міркування під час виконання обчислень;
  • проявляють уважність, логічне мислення та впевненість у власних знаннях.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-9. Усний рахунок.

Слайд 10-11. Хвилинка каліграфії.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 14. Виконуємо завдання.

Слайд 15-16. Робота над виразами.

Слайд 17-18. Робота над іменованими числами.

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого.

Слайд 20. Виконуємо завдання.

Слайд 21. Виконуємо завдання.

Слайд 22. Робота над задачею.

Слайд 23. Виконуємо завдання.

Слайд 24. Самостійна діяльність.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 25. Домашнє завдання.

Слайд 26. Рефлексія. Вправа «Піца».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні