Каталог матеріалів

Урок №105 для 4 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розвиток зв’язного мовлення. Написання чарівної казки. Тема для спілкування: «Якби я був чарівником (була чарівницею)»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 4 класу; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 105. Розвиток зв’язного мовлення. Написання чарівної казки. Тема для спілкування: «Якби я був чарівником (була чарівницею

Мета: розвивати уміння складати казки; удосконалювати уміння висловлювати свої почуття і захоплення, передавати їх у письмовій формі; виховувати любов до рідного слова, народної мудрості, до краси і гармонії навколишнього світу, до рідного краю.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-5. Психологічна настанова на урок. Вправа «Самоналаштування».

Слайд 6. Гімнастика для очей.

Слайд 7. Актуалізація знань. Вірш про казку.

Слайд 8. Повідомлення теми уроку.

Слайд 9. Завдання 1. Розгляньте малюнки.

Слайд 10. Завдання 2. Чи хотілося б тобі побувати чарівником/чарівницею? Чому?

Слайд 11. Завдання 3. Візьми інтерв’ю в однокласників і однокласниць. Запитай, яку добру справу вони зробили б, якби були чарівниками.

Слайд 12. Завдання 4. Прочитай і підкресли, де тобі хотілося б почаклувати. Або допиши інше місце.

Слайд 13. Завдання 5. Побудуй усно казку «Якби я був чарівником (була чарівницею)».

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15. Завдання 6. Запиши свою казку. Розпочни із заголовка.

Слайд 16. Завдання 7. Прочитай свою казку. Якщо знайдеш помилки — виправ їх.

Слайд 17. Завдання 8. Намалюй кольоровими олівцями ілюстрацію до своєї казки.

Слайд 18. Завдання 9. Якщо бажаєш, прочитай у кріслі автора свою казку однокласникам і однокласницям. Запитай, яке враження вона на них справила, які побажання вони хотіли б тобі висловити.

Слайд 19-22. Казка Марії Корольової «Чарівна казка про фей».

Слайд 23. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 24. Рухлива вправа.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні