Каталог матеріалів

Урок №104 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Бібік Н. М. - Я дружу з природою.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку Я досліджую світ за підручником та зошитом «Я досліджую світ. 2 клас. Автори: Надія Бібік та Галина Бондарчук (2023)» для 2 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

 

Урок №104. Я дружу з природою.

Очікувані результати: учні формують знання про обов'язок кожної людини не заподіювати шкоду природі, розширюють уявлення про шляхи збереження природних багатств і правила поведінки в природі;

Мета:

формування предметних компетентностей:

сформувати знання учнів про обов'язок кожної людини не заподіювати шкоду природі, розширити уявлення про шляхи збереження природних багатств і правила поведінки в природі, виховати прагнення берегти, примножувати та охороняти природу. Виховувати любов і бережливе ставлення до природи;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

Організаційний етап

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3-7.  Психологічне налаштування на урок. Вправа - правила уроку «Дай мені 5».

Слайд 8. Ранкове коло.

Слайд 9. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд 10. Гімнастика для очей.

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 11.  Пригадай.

Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 12.  Слово вчителя.

Слайд 13.  Розглянь малюнки. Оціни поведінку дітей. Що ти можеш сказати дівчинці, яка зриває польові квіти? А хлопчикові, який ламає гілки дерев?

Слайд 14.  Які предмети, зроблені людиною, шкодять довкіллю?

Слайд 15.  Робота з підручником.

Слайд 16.  Прочитай вірш.

Слайд 17.  Скарбничка цікавого.

Слайд 18.  Який зв’язок між цими явищами.

Слайд 19-20.  Прочитай вірш С. Павленко. Дай відповіді на запитання.

Слайд 21.  За допомогою малюнків склади правила поведінки в природі.

Слайд 22.  Рухаючись за напрямком стрілочок, прочитай вислів. Як ти його розумієш?

Слайд 23.  Фізкультхвилинка

ІV. Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 24.  Як ти можеш допомогти планеті Земля? Доповни перелік своїми ідеями.

Слайд 25.  Терміни розкладання відходів.

Слайд 26.  Не забувай вимикати вдома світло, коли виходиш. Пройди лабіринт. Допоможи дітям вимкнути лампи.

Слайд 27.  «Посортуй» сміття у відповідні контейнери.

Слайд 28. Online завдання.

Слайд 29. Вправа «Мікрофон».

Рефлексія «Острів».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні