Каталог матеріалів

Урок №103 з математики для 2 класу за Листопад Н. П. - Коло і круг. Складання часток за схемами і обчислення їх значень.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням посібником «Математика». Автор Н.П. Листопад Н.П» для 2 класу за програмою НУШ (до посібника 2024 року)

Урок №103. Коло і круг. Складання часток за схемами і обчислення їх значень.

Мета: ознайомити учнів з поняттями «коло» і «круг», їхніми елементами та властивостями; навчити розрізняти коло і круг, знаходити їх у навколишньому світі; формувати вміння складати частки за схемами та обчислювати їхні значення; розвивати логічне мислення, математичну грамотність і просторову уяву; виховувати уважність, наполегливість та інтерес до вивчення математики.

Очікувані результати:

  • розпізнають та розрізняють поняття «коло» і «круг», знають їхні основні елементи;
  • складають частки за заданими схемами та правильно обчислюють їхні значення;
  • застосовують отримані знання для розв’язування математичних завдань;
  • аналізують та пояснюють свої міркування під час виконання обчислень;
  • проявляють уважність, логічне мислення та впевненість у власних знаннях.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-5. Усний рахунок «Кольорові сходинки» з цеглинок LEGO.

Слайд 6. Хвилинка каліграфії.

Слайд 7-9. Математичний диктант.

Слайд 10. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 12. Виконуємо завдання.

Слайд 13. Виконуємо завдання.

Слайд 14. Виконуємо завдання.

Слайд 15. Виконуємо завдання.

Слайд 16. Робота над виразами.

Слайд 17. Порівнюємо.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого.

Слайд 19. Обчислюємо.

Слайд 20. Робота над задачею.

Слайд 21. Робота над задачею.

Слайд 22. Виконуємо завдання.

Слайд 23. Виконуємо завдання.

Слайд 24. Виконуємо завдання.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 25. Домашнє завдання.

Слайд 26. Рефлексія «Обери свій фрукт».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні