Каталог матеріалів

Урок №102 для 6 класу з математики за А. Мерзляк - Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання. Самостійна робота №13.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк)

Урок № 102-103. Систематизація знань і підготовка до тематичного оцінювання. Самостійна робота №13. Тематична (діагностувальна) контрольна робота №7.

Мета: узагальнити та систематизувати знання з теми; виявити рівень засвоєння знань учнями; розвивати логічне мислення; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють застосувати властивості раціональних чисел до виконання вправ і задач.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-15. Основні поняття з тем. Повторення.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 16-17. Рухлива вправа.

Слайд 18 - 28. Формування вмінь. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності.

Слайд 29. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 30. Завдання.
Запиши всі цілі числа, що містяться між числами:

1) -2,8 і 4,2; 2) -10,5 і -5,1.

 Слайд 31. Завдання:

Між якими послідовними цілими числами міститься число:

1)-5,3; 2) -21/18; 3) 6,2; 4) -0,29; 5) 1/9?

Запиши відповідь за допомогою подвійної нерівності.

Слайд 32. Індивідуальна робота.

Знайди:

найбільше ціле число, що задовольняє нерівність х ≤ -4;

найменше ціле число, що задовольняє нерівність х ≥ -19 1/2.

Слайд 33. Задачі на логіку.

Вік старика Хоттабича записується числом з різними цифрами. Про це число відомо наступне:

1) якщо першу і останню цифри закреслити, то одержиться двозначне число, яке при сумі цифр 13, є найбільшим;

2) перша цифра більша за останню в 4 рази.

Скільки років старику Хоттабичу?

Підсумок

Слайд 34-35. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 36. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 37. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні