Каталог матеріалів

Урок №102 для 3 класу з української мови за Захарійчук М. Д. - Речення окличні та неокличні

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ (у 2-х частинах) Мар’яни Захарійчук

 

Урок №102. Речення окличні та неокличні.

 

Мета: дати учням поняття про окличні та неокличні речення; виробляти навички правильного інтонування речень відповідно до розділового знаку в кінці речення; розвивати увагу, пам’ять; виховувати культуру писемного мовлення; формулювати зв'язок слів у реченні за допомогою питань; розвивати орфографічні навички, мислення; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати любов до природи, розвивати естетичний смак, почуття прекрасного.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Домовтеся із сусідом (сусідкою) по парті, хто з вас буде читати слова ведмедя, а хто — сови. Дотримуйтеся відповідної інтонації. Які речення використав ведмідь? Які почуття він висловлював? З якою інтонацією треба читати слова сови? Чому?

Слайд 7. Прочитай і запам'ятай!

Слайд 8. Спиши речення, які належать ведмедеві або сові (вибір власний).

Слайд 9. Рухлива вправа.

Слайд 10. Прочитайте діалог, дотримуючись відповідної інтонації. Які види речень використали друзі? Хто, на твою думку, говорив з особливими почуттями?

Слайд 11. Спиши спонукальні речення.

Слайд 12. Фізкультхвилинка.

Слайд 13. Прочитай текст. Подумай, які розділові знаки треба поставити в кінці речень. Прочитай текст голосно, з відповідною інтонацією.

Слайд 14. Спиши, розставляючи розділові знаки

Слайд 15-16. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні