Каталог матеріалів

Урок №101 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Застосування набутих знань, умінь і навичок у процесі виконання компетентнісно орієнтовних завдань з теми «Речення»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - тематичні діагностичні роботи).

Урок № 101. Застосування набутих знань, умінь і навичок у процесі виконання компетентнісно орієнтовних завдань з теми «Речення»

 

Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів з теми «Частини мови»; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, дбайливе ставлення один до одного.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2-3. Емоційне налаштування.

Слайд 4-5. Завдання 1. Прочитай вірш. Підкресли спонукальне речення.

Слайд 6. Гімнастика для очей.

Слайд 7-8. Завдання 2. Прочитай речення. Перебудуй його на питальне і спонукальне. Запиши утворені речення.

Слайд 9-10. Завдання 3. Прочитай жарт. Знайди речення зі звертанням.

Підкресли звертання.

Слайд 11-12. Завдання 4. Прочитай слова. Склади і запиши два речення, щоб ці слова були звертаннями.

Слайд 13. Фізкультхвилинка

Слайд 14-15. Завдання 5. Прочитай речення. Підкресли головні і другорядні члени.

Слайд 16-17. Завдання 6. Прочитай текст. Випиши речення, якому відповідає така схема.

Слайд 18-19. Завдання 7. Склади речення за поданою схемою і запиши.

Слайд 20-21. Завдання 8. Утвори словосполучення зі слів поданого речення і запиши. Підкресли головне слово в кожному з них.

Слайд 22-23. Завдання 9. Прочитай словосполучення. Постав питання від головного слова до залежного.

Слайд 24-25. Завдання 10. Напиши текст (3-4 речення), використовуючи словосполучення з попереднього завдання.

Слайд 26. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 27. Рухлива вправа.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні