Каталог матеріалів

Урок №101 для 5 класу з математики за О. Істер - Розв’язування вправ та задач. Самостійна робота № 13.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 101. Розв’язування вправ та задач. Самостійна робота № 13.

Мета: закріпити поняття про правильні та неправильні дроби, вміти порівнювати їх з одиницею, розв’язувати задачі, що передбачають використання поняття правильного і неправильного дробу; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розв'язувати задачі, що передбачають використання поняття правильного і неправильного дробу.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-6. Усний рахунок.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-8. Рухлива вправа.

Слайд 9-13. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 3-4 рівня складності № 1170, 1172.

Слайд 14-17. Самостійна робота №13.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Завдання: Обчисліть зручним способом:

1) (541 + 359) – (137 + 663);

2) (342 + 975) – (775 + 242).

Слайд 20. Завдання. Запишіть Які з дробів:

 23/32; 25/5; 10/13; 455/456; 42/7; 47/47 : менші від 1; дорівнюють 1; більші за 1?

Слайд 21. Індивідуальна робота.

Завдання. Українська паралімпійська збірна у 2021 році успішно виступила на XVI Літніх Паралімпійських іграх у Токіо, виборовши a золотих, b срібних та c бронзових медалей. Що означає вираз:

1) a + b; 2) a + b + c; 3) b – c; 4) (a + b) – c?

Дізнайтеся з інтернету значення a, b і c, а також, яке місце посіла паралімпійська збірна України в загальному командному медальному заліку та скільки світових рекордів установили українські паралімпійці на цих іграх?

Слайд 22. Задачі на логіку.

Розв’язати ребус:

АХ+УХ=УРА

(однаковим літерам відповідають однакові цифри, а різним – різні).

Підсумок

Слайд 23. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 24. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 25. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні