Каталог матеріалів

Урок №101 для 2 класу з літературного читання за О. Савченко - Почуття любові. Володимир Лучук «Тільки мама»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Савченко.

Урок № 101. Почуття любові. Володимир Лучук «Тільки мама».

Мета: ознайомити учнів з творами українського поета Володимира Лучука, привернути увагу до мови його творів, спонукати бажання її зрозуміти; ознайомити із традицією святкування Дня матері ; вдосконалювати навички правильного свідомого виразного читання віршованих творів, вміння передавати під час читання різні почуття героїв твору; розвивати зв’язне мовлення учнів, збагачувати словниковий запас; виховувати поняття любові та пошани до матері.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Психологічна настанова на урок. Вправа «Дерево успіху».

 Щоб бути успішним на уроці, візміть із собою те, що потрібно саме вам.

Слайд 4-9. Артикуляційна вправа.

Слайд 10. Читацька розминка. Робота над скоромовкою.

Слайд 11-12. Вправа «Числа в словах». Прочитайте слова, знайдіть,

яке число заховалося в кожному слові.

Слайд 13. Вправа «Будівельник». Побудуй слова за схемою. Най……ша.

Слайд 14. Робота над загадкою. Вступне слово вчителя.

Слайд 15-17. Вступне слово вчителя.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

Слайд 19. Повідомлення теми та завдань уроку. Знайомство з письменником. Володимир Лучук.

Слайд 20. Додаткова інформація про поета.

Слайд 21. Робота із заголовком та ілюстрацією.

Слайд 22-23. Опрацювання вірша Володимира Лучука «Тільки мама». Читання вірша вчителем.

Слайд 24. Словникова робота. Знайдіть і прочитайте слова, що вказують на дію предмета. Знайдіть і прочитайте слова, що називають предмет.

Слайд 25. Робота в парах. Читання «Обличчям до обличчя». Бесіда за змістом вірша.

Слайд 26. Вправа «Знайди рими». Знайдіть і прочитайте рими, що зустрічаються у вірші.

Слайд 27. Вправа «Пошуковці». Виберіть слова, що відповідають на подані питання. Виразне читання вірша за ролями.

Слайд 28. Рухлива вправа.

Слайд 29. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого).

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні