Каталог матеріалів

Урок №101 для 3 класу з математики за Н. Листопад - Письмове додавання трицифрових чисел виду 268 + 295. Дії з іменованими числами. Визначення часу за годинником. Розв’язування задач.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад

Урок № 101.

Тема: Письмове додавання трицифрових чисел виду 268 + 295. Дії з іменованими числами. Визначення часу за годинником. Розв’язування задач.

Мета: формувати вміння письмово додавати трицифрові числа з переходом через розряд; удосконалювати вміння виконувати арифметичні дії з іменованими числами, застосовувати їх на практиці, визначати час за годинником та тривалість робочого дня; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4 - 7. Усна лічба.

Слайд 8 - 9. Хвилинка каліграфії.

Слайд 10. Розв¢яжи задачу.

Слайд 11. Розв¢язання.

Слайд 12. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 13 – 14. Розв¢яжи задачу.

Слайд 15. Розв¢язання.

Слайд 16 – 18. Поясни, як знаходили кожну суму.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Виконай письмове додавання.

Слайд 21 – 23. Запиши вирази й обчисли їх значення

Слайд 24. «Віднови» рівності.

Слайд 25. Виконай дії з іменованими числами.

Слайд 26. Фізкультхвилинка.

Слайд 27. Котру годину показує кожний годинник? Котру

годину покаже кожний годинник через 20 хв?

Слайд 28. Розглянь вивіски. Визнач період часу, у який відкриті всі три заклади. Скільки годин триває цей період?

Слайд 29. Обчисли.

Слайд 30. Запиши числа у стовпчик і виконай додавання.

257 + 183 + 407

327 + 38 + 104 + 357

Слайд 31. Розв¢яжи рівняння.

Слайд 32. Обведи малюнок на якому більше трикутників.

Підсумок

Слайд 33. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 34

.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні