Каталог матеріалів

Урок №100 для 3 класу з Я досліждую світ за І. Андрусенко - На світі річки кращої нема

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В.

Урок №100. На світі річки кращої нема.

Мета: поглибити знання учнів про річки в природі; елементи річкової системи, річкову долину; про живлення річок; формувати вміння визначати елементи річкової системи, вміння працювати з різноманітними джерелами знань, розвивати творче мислення, вчити застосовувати набуті знання в повсякденному житті; виховна: виховувати бережливе ставлення до водних ресурсів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2-3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадаймо.

Слайд5. Відгадай загадку.

Слайд7. Які річки є Україні?

Слайд8. Довідничок.

Слайд9. Розглянь будову річки й визнач, звідки річка бере початок і куди вона впадає.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Поясніть, чому кажуть:

Слайд12. Для роздумів.

Слайд13. Яке значення вода має для тварин?

Слайд14. Яке значення вода має для людей?

Слайд15. Яке значення вода має для рослин?

Слайд16. Цікаво знати.

Слайд17. Робота в підручнику.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Проведи дослідження.

Слайд20. Запам’ятай.

Слайд21. Назви частини річки.

Слайд22. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23.Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні