Каталог матеріалів

Урок №10 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Т. Рублі - Як створюється краса. Зображення сонячного і похмурого дня технікою «по вологому паперу» (акварель).

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №10 Як створюється краса. Зображення сонячного і похмурого дня технікою «по вологому паперу» (акварель

Мета: ознайомити учнів із технічними прийомами роботи акварельними фарбами, технікою малювання «акварель по вологому паперу»; навчити виконувати швидкі колірні замальовки; формувати естетичні почуття, смак, активізувати ініціативу учнів; прищеплювати любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, акварельні фарби, олівці, фломастери.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Дайте відповіді на запитання

Слайд4. Погляньте у вікно. Як змінилася природа в листопаді?

Слайд5-6. Послухайте вірш «Осінь»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд7. Поступово осінь розфарбувала світле небо у темніші кольори

Слайд8. Поміркуй

Слайд9. Щоб фарба стала світлішою, додай до неї краплинку білої

Слайд10. Щоб фарба стала темнішою, додай до неї краплинку чорної

Слайд11-12. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Практична діяльність учнів

Слайд13. Домалюйте повітряні кульки. Розфарбуйте їх, використовучи світлі й темні кольори

Слайд14. Допоможіть друзям зустрітися

Слайд15. Закінчить оздоблення дерев візерунком

Слайд16. Фізкультхвилинка

Слайд17. Ознайомтеся із послідовністю малювання похмурого дня акварельними фарбами по вологому паперу за зразком

Слайд18. Послідовність малювання похмурого дня акварельними фарбами по вологому паперу за зразком

Підсумок

Слайд19. Рухлива вправа

Слайд20. Продемонструйте власні малюнки

Слайд21. Розгляньте картину. Які кольори переважають

Рефлексія

Слайд1. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего...

Слайд34. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні