Каталог матеріалів

Урок №10 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Воронцовою Т. В. - Вчимося вдома.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Тетяна Воронцова, Володимир Пономаренко, Ірина Лаврентьєва, Олена Хомич для 5 класу за програмою НУШ

Урок №010. Вчимося вдома.

Мета: навчити учнів раціонально використовувати час при підготовці домашніх завдань, формувати навички оптимального облаштування освітнього простору, вибору та наповнення наплічника.

Очікувані результати: учні називають ознаки правильно і неправильно облаштованого робочого місця; розпізнають дії, які допомагають і які заважають швидше виконати домашнє завдання; називають два способи перепочинку під час занять.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-6. Психологічне налаштування на урок. Вправа «Прогноз настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 7. Зворотний зв'язок.

Слайд 8. Вправа на знайомство.

Слайд 9. § 10. Учимося самостійно.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 10. Робота з підручником.

Слайд 11. Перегляд відео.

Слайд 12. Доповніть таблицю (мал. 28).

Слайд 13. Перейдіть за другим QR-кодом і визначте, які твердження про виконання домашнього завдання істинні, а які — хибні.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайд 15. Робота з підручником.

Слайд 16. Перейдіть за QR-кодом. Прочитайте і обговоріть поради для організації освітнього простору. Проаналізуйте, чи відповідає ваше робоче місце цим порадам.

Слайд 17. Робота з підручником.

Слайд 18. Робота в групі.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Робота з підручником.

Слайд 21. Перейдіть за QR-кодом і вивчіть одну із запропонованих руханок. Використовуйте ці руханки у подальшому.

Підсумок

Слайд 22-24. Мозаїка завдань до теми.

Слайд 25. Оцініть свої досягнення.

Слайд 26. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні