Каталог матеріалів

Урок №10 для 8 класу з мистецтва за Л.М. Масол - Романська архітектура. Лицарський кодекс честі

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол»

Урок №10. Романська архітектура. Лицарський кодекс честі

Сприймання: П. Чайковський Опера «Іоланта» (фрагменти на вибір). С. Прокоф’єв Танок лицарів з балету «Ромео і Джульєтта».

Виконання: Французька народна пісня «Брате Якоб»

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Обговоріть.

Слайд4-14. Слово вчителя

Слайд15. За ілюстраціями розкажіть про обладунки лицарів.

Слайд16. За ілюстраціями розкажіть, які стилізовані зображення трапляються на гербах?

Слайд17. Слово вчителя

Слайд18. Перегляньте: П. Чайковський. Опера «Іоланта».

Слайд19. Перегляньте: С. Прокоф’єв. Танець лицарів із балету «Ромео і Джульєтта».

Слайд20. Обговоріть.

Слайд21. Обговоріть, як войовничий образ лицарства суголосний графічним образам на середньовічній мініатюрі.

Слайд22. Слово вчителя

Слайд23.Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд24. Послухайте пісню «Брате Якоб». Французька народна пісня

Слайд25. Обговоріть.

Слайд26. Розучуємо пісню «Брате Якоб»

Слайд27. Виконуємо пісню «Брате Якоб»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Мистецька скарбничка

Слайд29. Віртуальна екскурсія

Слайд30. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд31. Колективна робота

Рефлексія

Слайд32. Рефлексія «Зірковий настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні