Каталог матеріалів

Урок №10 з образотворчого мистецтва для 2 класу за Масол, Л. М. - Різнобарв’я голосів оркестру Силует.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №10 Різнобарв’я голосів оркестру

Силует.

ХТД: створення силуетної композиції «Бережіть птахів» (гуаш)

Мета: ознайомити учнів із поняттям «Силует»; актуалізувати знання учнів про птахів – частину живої природи; вчити учнів зображати за допомогою фарб силуети птахів; розвивати художні здібності учнів, чуття кольору, вміння працювати з гуашшю; виховувати старанність, охайність в роботі, бережливе ставлення до природи.

Очікувані результати: здобувач освіти розуміє поняття «силуетне зображення»; знає птахів та їхні характеристики; вміє працювати гуашшю; бере участь в обговоренні вражень, описує власні враження.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-7. Відгадайте загадки.

Слайд8. Поміркуйте, як одним словом можна назвати слова-відгадки.

Слайд9. Рухлива вправа

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд10-12. Слово вчителя

Слайд13. Запам’ятайте!

Слайд14. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд15-16. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд17. Створіть силуетну композицію «Бережіть птахів!»

Слайд18. Послідовність виконання

Слайд19. Гімнастика для очей

Слайд20. Продемонструйте власні роботи.

Підсумок

Слайд21. Розкажіть, як ви допомагаєте пташкам узимку.

Слайд22. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд23. Вправа «Інтерв’ю»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні