Каталог матеріалів

Урок №10 для 4 класу з музичного мистецтва за Рублі Т.Є. - Палітра мистецтва Криму. Фольклорне музичне мистецтво. Пісні-частівки.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво - Рубля Т. Є., Мед І. Л., Щеглова Т. Л.»

Урок №10. Палітра мистецтва Криму. Фольклорне музичне мистецтво. Пісні-частівки. Народні інструменти кримськотатарського народу. Розучування та виконання пісні А. Олєйнікової «Батьківщина – Україна». Танець «Хайтарма». Пригадування пісні Наталії Май «А я живу на рідні Україні».

Мета: формувати компетентності вчитися (уміння зосереджено слухати вчителя); загальнокультурну (формувати чуття краси, естетичне ставлення до навколишньої дійсності); здоров'язбережувальну (дотримувати правил безпечного користування музичними Інструментами); соціальну (співпрацювати з однокласниками та вчителем; виявляти ініціативу); громадянську (усвідомлювати свою приналежність до певного соціально-культурного середовища; дбайливо ставитися до природи); інформаційно-комунікативну (оперувати інформацією, отриманою на уроці).

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. Послухайте одну з пісень кримськотатарського народу. Які почуття вас охоплюють під час слухання твору?

Слайд6. Розгляньте традиційні кримськотатарські інструменти. Які з них належать до струнної, духової та ударної груп?

Слайд7. Фізкультхвилинка.

Слайд8-9. Пригадаємо текст пісні «Батьківщина — Україна».

Слайд10. Виконання пісні «Батьківщина — Україна».

Слайд11. Слово вчителя.

Слайд12. Джамала – «1944».

Слайд13. Опишіть свої враження від твору.

Слайд14. Послухайте музику відомого кримськотатарського народного танцю «Хайтарма». У перекладі його назва означає «повернення».

Слайд15. Які інструменти є провідними у його звучанні?

Слайд16. Перегляньте в мережі Інтернет виступи національних кримськотатарських музичних колективів.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні