Каталог матеріалів

Урок №10 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Кольори веселки. Основні та похідні кольори. Правила розміщення зображення на аркуші. І. Буканов. Райдуга.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №10 Кольори веселки. Основні та похідні кольори. Правила розміщення зображення на аркуші. І. Буканов. Райдуга.

Зображення веселки (акварель)

Мета: закріпити розуміння учнями поняття «основний» колір, «похідний» колір, «палітра»; закріпити навички створення необхідного кольору, змішуючи кольори; формувати у дітей уміння сприймати, розрізняти й аналізувати кольори; прищеплювати любов до рідного краю; розвивати дрібну моторику рук, виховувати в учнів естетичне сприймання навколишнього світу.

Обладнання: мультимедійний комплект, акварельні фарби, пензлик, баночка для води, серветка, олівці, фломастери.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу

Слайд3. Гра «Мікрофон»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Відгадай загадку

Слайд5. Розгляньте картину І. Буканова «Райдуга»

Слайд6. Зверни увагу на послідовність кольорів у веселці. Спробуй їх запам’ятати

Слайд7. Рухлива вправа

Практична діяльність учнів

Слайд8. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд10. Ознайомтеся із послідовністю малювання веселки

Слайд11. Послідовність малювання веселки

Слайд12. Фізкультхвилинка

Підсумок

Слайд13. Продемонструйте власні малюнки

Слайд14. Знайдіть кольори веселки у речах, що вас оточують

Слайд15. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего...

Слайд16. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні