Каталог матеріалів

Урок №10 з музичного мистецтва для 7 класу за Л. Кондратовою - Багато голосів і барв

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Кондратова»

Урок №10. Багатство голосів і барв

СММ: Українська народна пісня «Ніч яка місячна» (інструментальна версія, бандура). Інструментальні варіації на тему «Ніч яка місячна» (виконання на синтезаторі). Українська народна пісня «Несе Галя воду» (у різних аранжуваннях) Мікс кавер-версій на пісні українських композиторів. Il Volo — Grande Amore (Cover in Ukrainian by Yaroslav Karpuk, Oleksandr Balabanov, Daria Buhaichuk). М. Леонтович. «Щедрик» (у виконанні хору хлопчиків «Libera», аранжування Р. Прізмана).

Українська народна пісня «Закувала зозуленька» (у виконанні Тіани Роз та Черкаського народного хору). Музика А. Кос-Анатольського, слова І. Франка. «Ой ти, дівчино, з горіха зерня» (у виконанні А. Солов’яненка та Галицького академічного камерного хору).

ХДТ: Виконання пісні І.Танчака «До перемоги»

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Обговоріть.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Слово вчителя

Слайд5. Послухайте: українська народна пісня «Ніч яка місячна». (інструментальна версія, бандура).

Слайд6. Послухайте: інструментальні варіації на тему «Ніч яка місячна» (виконання на синтезаторі).

Слайд7. Обговоріть.

Слайд8. Послухайте: українська народна пісня «Несе Галя воду». (у різних аранжуваннях).

Слайд9. Заспівайте разом з друзями оригінал пісні під караоке.

Слайд10. Обговоріть.

Слайд11. Запам’ятайте.

Слайд12-14. Слово вчителя

Слайд15. Прослухайте: мікс кавер-версій на пісні українських композиторів.

Слайд16. Гімнастика для очей

Слайд17. Слово вчителя

Слайд18. Прослухайте: «Il Volo» – «Grande Amore» (Cover in Ukrainian by Yaroslav Karpuk, Oleksandr Balabanov, Daria Buhaichuk).

Слайд19. Слово вчителя

Слайд20. Запам’ятайте.

Слайд21-22. Слово вчителя

Слайд23. Прослухайте: М. Леонтович «Щедрик» (у виконанні хору хлопчиків «Libera», аранжування Р. Прізмана).

Слайд24. Обговоріть.

Слайд25. Слово вчителя

Слайд26. Прослухайте: українська народна пісня «Закувала зозуленька» (у виконанні Тіани Роз).

Слайд27. Прослухайте: українська народна пісня «Закувала зозуленька» (у виконанні Черкаського народного хору).

Слайд28. Прослухайте: музика А. Кос-Анатольського, слова І. Франка. «Ой ти, дівчино, з горіха зерня» (у виконанні А. Солов’яненка).

Слайд29. Прослухайте: музика А. Кос-Анатольського, слова І. Франка. «Ой ти, дівчино, з горіха зерня» (у виконанні Галицького академічного камерного хору).

Слайд30. Об’єднайтеся у дві групи. Домовтеся, яку пісню аналізуватиме кожна група.

Слайд31. Виконуємо пісню І. Танчака «До перемоги».

Слайд32. Створіть разом із друзями музичний супровід до пісні на шумових інструментах.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд33. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд34. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд35. Рефлексія «Яблучний настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні