Каталог матеріалів

Урок №99 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Звук [г]. [г’]. Позначення його буквою «г». Звуко-буквені зіставлення. Дифере-нційований підхід у формуванні

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». М.Д. Захарійчук

 

Урок № 99. Звук [г], [г’]. Позначення його буквою «г». Звуко-буквені зіставлення. Диференційований підхід у формуванні вмінь читання з використанням вірша О. Кротюк

Мета: закріпити вміння вимовляти звук [г]; вивчити букви Г, г; формувати вміння читати слів з буквами Г, г; здійснювати звуко-буквені зіставлення, аналітико-синтетичні види роботи зі словами–назвами предметів, намальованих у «віночку», горобина, снігур, голуб, герань; задіювати диференційований підхід у формуванні вмінь читати; ознайомити учнів із всесвітньовідомою щедрівкою «Щедрик».

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Вступне слово вчителя

Слайд 4. Гра «"Упіймайте" звук»

Слайд 5. Робота з розворотом «Букваря»

Слайд 6. Розгляд предметних малюнків, звуковий аналіз слів–назв предметів

Слайд 7. Фізкультхвилинка

Слайд 8. Читання променевих таблиць

Слайд 9. Прочитай вірш. Визнач, що не так

Слайд 10. Розгляд предметів, намальованих у «віночку»

Слайд 11. Гра «"Упіймайте" слова з буквами Г, г»

Слайд 12. Робота з навчальним змістом «Букваря»

Слайд 13. Рухлива вправа

Слайд 14. Знайди «загублену» букву, яка змінює значення слова

Слайд 15. Робота в різнорівневих групах

Слайд 16. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні