Каталог матеріалів

Урок №99 для 2 класу з літературного читання за О. Савченко - Збережімо красу! Василь Сухомлинський «Хлопчик і Дзвіночок Конвалії»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Савченко.

Урок №99. Збережімо красу! Василь Сухомлинський «Хлопчик і Дзвіночок Конвалії»

Мета: ознайомити дітей із твором В.О. Сухомлинського; удосконалювати читацькі навички, навчати орієнтуватися в тексті, відшукувати в ньому влучні слова і вирази; розвивати зв’язне монологічне та діалогічне мовлення учнів, мислення, творчу уяву, фантазію, збагачувати їхній лексичний запас; розширювати світогляд учнів; виховувати здатність помічати красу в навколишньому світі, дбайливе ставлення до ранньовесняних квітів, любов до прекрасного. 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд11. Які твори Василя Сухомлинського ви вже читали? Про що вони?

Слайд12-15. Прочитай правильно.

Слайд16-19. Василь Сухомлинський «Хлопчик і Дзвіночок Конвалії»

Слайд20. Дай відповіді на питання чи виконай завдання:

  • Прочитай казку. Які почуття вона викликала в тебе? Хто дійові особи в цьому творі?
  • Як у казці названо конвалію? Чому саме сріблястим Дзвіночком?

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Прочитайте діалог Дзвіночка Конвалії та Хлопчика. Якою Хлопчик побачив квітку? Чим він був зворушений? Яке почуття переживав?

Слайд23. Що основне хотів сказати читачам автор? Які роздуми викликає казка?

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні