Каталог матеріалів

Урок №99 для 2 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Які трав’янисті рослини називають «синоптиками», а які — «годинниками»?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №99. Які трав’янисті рослини називають «синоптиками», а які — «годинниками»?

Мета: продовжувати формувати уявлення про класифікацію рослин, ознайомити з рослинами, які передбачають погоду, з рослинами, які мають лікувальні властивості, навчати розрізняти їх; розвивати мислення, спостережливість, уміння встановлювати причинно-наслідкові зв'язки у природі; виховувати бережливе ставлення до природи, уміння уважно слухати.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Гра «М’яч передавай – назви кущів називай».

Слайд5. У чому полягають відмінності між кущем і трав’янистою рослиною?

Слайд6. Розглянь світлину. Які рослини тобі знайомі?

Слайд7. Рослини мають багато «професій»

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Конюшина.

Слайд10. В’юнок.

Слайд11. Біле латаття.

Слайд12. Слово вчителя.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Рослини – годинники.

Слайд15. Розглянь квіткові годинники.

Слайд16. Довідничок.

Слайд17. Розгляньте та обговоріть схему.

Слайд18. Поміркуймо.

Слайд19. Гра «Хто більше»

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21-22. Відгадай загадку.

Слайд23-26. Багато трав’янистих рослин мають лікувальні властивості.

Ознайомся з деякими з них.

Слайд27. Торбинка цікавинок.

Слайд28. Чи знаєш ти..?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Розкажи.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні