Каталог матеріалів

Урок №99 з математики для 6 класу. Н. Тарасенкова та ін. - Віднімання раціональних чисел.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. Тарасенкова)

Урок № 99. Віднімання раціональних чисел.

Мета: формувати навички застосування правила віднімання раціональних чисел до розв'язування вправ та задач; розвивати вміння порівнювати, робити висновки; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють віднімати раціональні числа.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-7. Основні поняття з теми.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8-9. Рухлива вправа.

Слайд 10 - 32. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 2 рівня складності: №1192, 1193, 1194, 1195, 1196, 1197, 1199, 1201, 1203.

Слайд 33. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 34. Завдання.
Обчислити:

- 1/2 - (−7/18).

3/4 - (−7/8)

 Слайд 35. Завдання:

Знайди значення виразу -а - 2,5, якщо а = 4,2; -1,3.

Слайд 36. Індивідуальна робота.

Обчислити значення виразів.

Слайд 37-38. Задачі на логіку.

Чи є число 1111 + 1212 + 1З13 кратним числу 10?

Підсумок

Слайд 39. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 40. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 41. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні