Каталог матеріалів

Урок №99 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Бібік Н. М. - Турбуюся про здоров’я.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку Я досліджую світ за підручником та зошитом «Я досліджую світ. 2 клас. Автори: Надія Бібік та Галина Бондарчук (2023)» для 2 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

 

Урок №099. Турбуюся про здоров’я.

Очікувані результати: учні поглиблюють свої знання про шкідливі звички, їхній вплив на здоров’я; розвивають вміння відстоювати власні переконання; виховують негативне ставлення до шкідливих звичок, бажання вести здоровий спосіб життя;

Мета:

формування предметних компетентностей:

поглибити знання учнів про шкідливі звички, їхній вплив на здоров’я; розвивати вміння відстоювати власні переконання; виховувати негативне ставлення до шкідливих звичок, бажання вести здоровий спосіб життя;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

Організаційний етап

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3-6.  Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

Слайд 7. Ранкове коло.

Слайд 8. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 10.  Пригадай і скажи.

Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 11.  Девіз нашого уроку.

Слайд 12.  Від чого залежить здоров’я людини? Що тобі допомагає дбати про чистоту? За малюнками розкажи, коли треба мити руки.

Слайд 13.  Слово вчителя.

Слайд 14.  Запам’ятай!

Слайд 15.  Робота з підручником.

Слайд 16.  Словничок.

Слайд 17.  Продовж перелік корисних звичок.

Слайд 18.  Знайди на малюнках предмети, які ти вважаєш корисними для свого здоров’я.

Слайд 19.  Фізкультхвилинка

ІV. Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 20.  Робота з підручником.

Слайд 21.  Продовж перелік шкідливих звичок.

Слайд 23.  Запам’ятай!

Слайд 20.  Робота з підручником.

Слайд 22-23.  Поетична хвилинка.

Слайд 24. Дай відповідь на запитання.

Слайд 25. Розглянь і порівняй малюнки. Чим шкідлива гучна музика? Як ти відпочиваєш?

Слайд 26. Для роздумів.

Слайд 27. Щоб пройти лабіринт, зафарбуй корисну для твого здоров’я їжу.

Слайд 28. Які звички ти вважаєш корисними? Зафарбуй відповідні кружечки зеленим.

Слайд 29. Гра «Корисно – шкідливо».

Слайд 30. Побажання.

Слайд 31. Online завдання.

Слайд 32. Вправа «Мікрофон».

Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні