Каталог матеріалів

Урок №99 для 3 класу з Я досліждую світ за І. Андрусенко - Природні та штучні водойми.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В .

Урок №99. Природні та штучні водойми.

Мета: доповнити уявлення учнів про водойми України; сформувати поняття про джерело, річку (її будову, складові частини), озеро, болото, море; вчити дітей їх розрізняти на природні і штучні; учити спостерігати, робити висновки, узагальнювати; виховувати дбайливе ставлення до водойм. 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Пригадай, які є водойми.

Слайд5. Природні водойми.

Слайд6. Штучні водойми.

Слайд7. Відгадай загадку.

Слайд8-10. Назви природну водойму.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12-14. Назви природну водойму.

Слайд15. Дніпро - найбільша річка України.

Слайд16. Довідничок.

Слайд17. Чорне море.

Слайд18. Азовське море.

Слайд19-21. Штучні водойми.

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23. Кременчуцьке водосховище.

Слайд24. Дніпровське водосховище.

Слайд25. Розглянь карту. Які водойми є на території України?

Слайд26. Проведи дослідження.

Слайд27. Вправа «Мікрофон»

Слайд28. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Для роздумів.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні