Каталог матеріалів

Урок №99-100 для 4 класу з української мови за К. Пономарьовою - Повторення і закріплення знань про речення. Перевіряю свої досягнення з теми «Будую речення»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 4 класу; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

 

Урок № 99-100. Повторення і закріплення знань про речення. Перевіряю свої досягнення з теми «Будую речення»

 

Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів з теми «Будую речення»; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, дбайливе ставлення один до одного.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-5. Психологічна настанова на урок. Вправа «Самоналаштування».

Слайд 6. Гімнастика для очей.

Слайд 7. Повідомлення теми уроку.

Слайд 8. Завдання 1. Прочитай текст. Познач межі речень.

Слайд 9. Завдання 2. За змістом тексту з попереднього завдання побудуй питальне та спонукальне речення і запиши.

Слайд 10. Завдання 3. Перебудуй подані речення на питальні зі звертанням і запиши

Слайд 11. Завдання 4. Прочитай речення. Підкресли головні члени в кожному.

Слайд 12. Стіна слів.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

Слайд 13. Завдання 5. Випиши словосполучення з поданого речення, поставивши питання від головного слова до залежного.

Слайд 14. Завдання 6. Прочитай текст. Знайди речення з однорідними членами. Познач у ньому головні і другорядні члени.

Слайд 15. Завдання 7. Склади речення за поданою схемою і запиши.

Слайд 16. Завдання 8. Побудуй схему поданого речення.

Слайд 17. Завдання 9. Розглянь світлину. Напиши за нею текст про весну (3-4 речення). Використай хоча б одне речення з однорідними членами.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

Слайд 19. Завдання 1. Прочитай текст. Познач межі речень.

Слайд 20. Завдання 2. За змістом тексту з попереднього завдання побудуй питальне та спонукальне речення і запиши.

Слайд 21. Завдання 3. Перебудуй подані речення на питальні зі звертанням і запиши

Слайд 22. Завдання 4. Прочитай речення. Підкресли головні члени в кожному.

Слайд 23. Завдання 5. Випиши словосполучення з поданого речення, поставивши питання від головного слова до залежного.

Слайд 24. Завдання 6. Прочитай текст. Знайди речення з однорідними членами. Познач у ньому головні і другорядні члени.

Слайд 25. Завдання 7. Склади речення за поданою схемою і запиши.

Слайд 26. Завдання 8. Побудуй схему поданого речення.

Слайд 27. Завдання 9. Розглянь світлину. Напиши за нею текст про весну (3-4 речення). Використай хоча б одне речення з однорідними членами.

Слайд 28. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 29. Рухлива вправа.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні