Каталог матеріалів

Урок №98 для 5 класу з математики за Н. Тарасенковою - Віднімання дробу від натурального числа.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н.А. Тарасенкова)

Урок № 98. Віднімання дробу від натурального числа.

Мета: закріпити на практиці правила віднімання дробу від натурального числа та вміння додавати, і віднімати звичайні дроби з однаковими знаменниками; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють застосовувати правила віднімання дробу від натурального числа та додавати, і віднімати звичайні дроби з однаковими знаменниками.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Математичний диктант.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6. Основні відомості теми.

Слайд 7-8. Рухлива вправа.

Слайд 9-15. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1 - 4 рівня складності № 982, 989, 993, 1005, 1007, 1012.

Слайд 16. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17 Завдання: Розв’яжіть рівняння:

(х - ) - = ;

 - ( + х ) = .

Слайд 18. Завдання. Знайдіть суму чисел:

+…+ .

Слайд 19. Індивідуальна робота.

Завдання. Різниця числа і його чверті дорівнює 9. Знайдіть це число.

Слайд 20. Задачі на компетентність.

Скільки днів триває І семестр, якщо його становлять 72 дні?

Підсумок

Слайд 21. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 22. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 23. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні