Каталог матеріалів

Урок №98 для 1 класу з математики за С. Логачевською - Утворення і читання чисел другого десятка. Розв’язування задач.

Нова українська школа - http://vsimppt.com/

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника за підручником «Математика. Автори: С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська,

О. А. Комар (2018)» для 1 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

 

Урок №98. Утворення і читання чисел другого десятка. Розв’язування задач

Мета: формувати розуміння способу утворення двоцифрових чисел із десятка і кількох одиниць; знайомити зі способом утворення чисел другого десятка; показати за допомогою карток з круглими та одноцифровими числами спосіб запису чисел другого десятка; знайомити учнів із назвами чисел другого десятка; закріплювати вміння дітей розв’язувати задачі; виховувати любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Лічба у порядку зростання від 1 до 20

Слайд 4. Підготовчі вправи. Гра «Намисто»

Слайд 5. Підготовчі вправи. Вправа «Числові кульки»

Слайд 6. Каліграфічна хвилинка

Слайд 7-9. Мотивація навчальної діяльності. Віршована задача

Слайд 10. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 11-14. Робота з підручником. Десяток

Слайд 15. Гімнастика для очей

Слайд 16. Робота з підручником. Десяток

Слайд 17. Робота з підручником. Розв’язання задачі

Слайд 18. Робота з підручником. Логічне завдання

Слайд 19. Фізкультхвилинка

Слайд 20-21. Настанова вчителя. Сиди правильно. Орієнтування в зошиті

Слайд 22-24. Робота у зошиті

Слайд 25. Пальчикова гімнастика

Слайд 26. Робота у зошиті

Слайд 27. Рухлива вправа

Слайд 28-29. Закріплення вивченого матеріалу

Слайд 30. Логічне завдання

Слайд 31. Робота з конструктором «LEGO»

Слайд 32. Рефлексія. Вправа «Веселка»

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні