Каталог матеріалів

Урок №97 з курсу за "Я досліджую світ" для 4 класу за Н. Будною - Ознаки літа в неживій природі

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №97. Ознаки літа в неживій природі.

Мета: ознайомити учнів з характерними ознаками літа в неживій природі (температура повітря, тривалість дня, кількість опадів, стан води, освітлення тощо).

Розвивати спостережливість, вміння помічати зміни в навколишньому середовищі.

Формувати навички порівняння сезонних змін у природі.

Виховувати любов до природи, дбайливе ставлення до довкілля.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Позитивне налаштування на урок.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5-6. Розгадай ребус.

Слайд7. Відповідь.

Слайд7. Вправа «Мікрофон»

Слайд9. Які ознаки літа?

Слайд10-12. За допомогою вірша та світлини досліди, як літній місяць дістав свою назву.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Відгадай загадку.

Слайд15. Прочитай речення. Назви кольори веселки.

Слайд16-17. Відгадай загадку.

Слайд18. Поміркуй.

Слайд19. Словничок.

Слайд20.Фізкультхвтлинка.

Слайд21. Відгадай загадку.

Слайд22. Запам’ятай.

Слайд23. Словничок.

Слайд24. Запитання для обговорення.

Слайд25-26. Прочитай вірш.

Слайд27. Побесідуймо.

Слайд28. Перевір прикмети.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Спостерігаючи за природою, розкажи.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні