Каталог матеріалів

Урок №97 з математики для 2 класу за Листопад Н. П. - Визначення часу за годинником. Хвилина.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням посібником «Математика». Автор Н.П. Листопад Н.П» для 2 класу за програмою НУШ (до посібника 2024 року)

Урок №97. Визначення часу за годинником. Хвилина. Розв’язування вправ і задач на засвоєння вивчених таблиць множення і ділення.

          Мета: формувати в учнів уміння визначати час за годинником; ознайомити із поняттям хвилини як одиниці вимірювання часу, співвідношенням між годиною та хвилиною; закріпити навички множення і ділення, розв’язуючи вправи й задачі, що сприяють засвоєнню вивчених таблиць; розвивати математичне мислення, увагу, спостережливість та логічне обґрунтування відповідей; виховувати інтерес до математики та вміння застосовувати знання в життєвих ситуаціях.

Очікувані результати:

  • визначають час за годинником;
  • розуміють співвідношення між годиною та хвилинами;
  • правильно виконують обчислення, застосовуючи вивчені таблиці множення і ділення;
  • розв’язують вправи та задачі на визначення часу та обчислення;
  • застосовують набуті знання у повсякденному житті.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-9. Усне опитування з LEGO.

Слайд 10. Хвилинка каліграфії.

Слайд 11. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 13. Міркуємо.

Слайд 14. Вивчаємо нове. 

Слайд 15. Вивчаємо нове. 

Слайд 16. Вивчаємо нове. 

Слайд 17. Вивчаємо нове. 

Слайд 18. Виконуємо завдання.

Слайд 19. Виконуємо завдання.

Слайд 20. Виконуємо завдання.

Слайд 21. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого.

Слайд 22. Самостійна робота.    

Слайд 23. Перевіряємо себе.  

Слайд 24. Робота над виразами.  

Слайд 25. Складаємо задачі.

Слайд 26. Самостійна робота.   

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 27.Домашнє завдання.

Слайд 28. Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні