Каталог матеріалів

Урок №96 з математики для 6 класу. Н. Тарасенкова та ін. - Властивості додавання раціональних чисел.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. Тарасенкова)

Урок № 96. Властивості додавання раціональних чисел.

Мета: сформувати і закріпити вміння застосовувати властивості додавання до раціональних чисел; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють застосовувати властивості додавання до раціональних чисел.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5- 11. Теоретичний матеріал.

Слайд 12-13. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 14-38. Робота з підручником. виконання завдання 1-4 рівня: № 1162, 1164, 1165, 1166, 1167, 1168, 1170, 1172.

Слайд 39. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 40. Завдання.

Знайди суму:

1) 7 + (-7); 2) -12 + 12 + (-8); 3) -2 + (-10) + 2.

 Слайд 41. Завдання. За 0,8 кг печива заплатили 46,08 грн. Скільки потрібно заплатити за 1,5 кг такого печива?

Слайд 42. Завдання. Яна під час канікул мала розв’язати 28 задач, а розв’язала 35. Скільки відсотків завдання вона виконала і на скільки відсотків перевиконала?

Слайд 43-44.Завдання для найдопитливіших.

Три яблука однакової маси важчі, ніж чотири однакові груші. Порівняй, що буде важче за умови розгляду таких самих фруктів: 4 яблука чи 5 груш?

Підсумок

Слайд 45. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 46. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 47. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні