Каталог матеріалів

Урок №96 для 5 класу з математики за Н. Тарасенковою - Розв’язування вправ та задач на додавання і віднімання дробів з однаковими знаменниками.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. А. Тарасенкова)

Урок № 96. Розв’язування вправ та задач на додавання і віднімання дробів з однаковими знаменниками.

Мета: закріплення правил додавання та віднімання звичайних дробів з однаковими знаменниками; вміння виконувати додавання та віднімання дробів з однаковими знаменниками; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють виконувати додавання та віднімання дробів з однаковими знаменниками.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Математичні приклади.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-7. Рухлива вправа.

Слайд 8-22. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 2-4 рівня складності № 964, 968, 970, 974, 975.

Слайд 23. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 24. Завдання: Як заповнити комірки знаками «+» або «–», щоб отримати правильну рівність у виразі.

Слайд 25. Завдання. Розв’яжіть рівняння. ;

.

Слайд 26. Індивідуальна робота.

Завдання. Першого дня човен проплив усього шляху, а другого – усього шляху. Відомо, що за два дні човен проплив 36 км. Скільки кілометрів становить увесь шлях човна?

Слайд 27. Задачі на логіку. На зборах були присутні близько 80 школярів. Третина з них – дівчатка, половина з цих дівчат навчається у п’ятому класі. Із присутніх хлопчиків 5/7 не навчаються у п’ятому класі. Скільки учнів п’ятого класу були присутніми на зборах?

Підсумок

Слайд 28. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 29. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 30. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні