Каталог матеріалів

Урок №96 для 6 класу з математики за О. Істер - Розв’язування вправ і задач на додавання від’ємних чисел.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 96. Розв’язування вправ і задач на додавання від’ємних чисел.

Мета: вивчити правило додавання від'ємних чисел та навчитися застосовувати його до розв'язування вправ, задач; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють застосовувати правила додавання від’ємних чисел для розв’язування вправ і задач.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-7. Математична розминка.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8-9. Рухлива вправа.

Слайд 10 - 17. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності: № 1021, 1024, 1035, 1037, 1039, 1040, 1042, 1043.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Завдання.
Заповнити таблицю в зошиті.

 Слайд 20. Завдання:

Знайди площу зафарбованої фігури (вважай 𝜋 ≈ 3,14).

Слайд 21-22. Індивідуальна робота.

Щоб поштукатурити стіни кімнати, потрібно купити суху суміш із розрахунку 6 мішків суміші на 5 м2 поверхні стін. Ширина кімнати — 4 м, її довжина — 5 м, а висота — 2,8 м. Кімната має одні двері й одне вікно. Ширина дверей — 1 м, висота — 2 м, ширина вікна — 2 м, висота — 1,75 м. Скільки мішків сухої суміші потрібно купити, якщо стіни штукатурять повністю, від підлоги до стелі?

Слайд 23-24. Задачі на логіку.

Намалюй замкнену ламану лінію із шести ланок так, щоб кожну свою ланку вона перетинала один раз. Чи існує така ламана із семи ланок?

Підсумок

Слайд 25. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 26. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 27. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні