Каталог матеріалів

Урок №96 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Чи є у підземелля таємниці. Практична робота. Ознайомлення з гірськими породами свого краю та їх властивостями

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич

Урок №96. Чи є у підземелля таємниці. Практична робота. Ознайомлення з гірськими породами свого краю та їх властивостями.

Мета: формувати уявлення учнів про гірські породи, корисні копалини, значення гірських порід у природі; виробляти вміння розрізняти гірські породи; описувати використання корисних копалин у господарській діяльності, розвивати навички дослідницькою роботи, логічне мислення, спостережливість; виховувати пізнавальний інтерес.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Закінч речення. Обери вірні слова.

Слайд4. Запам’ятай.

Слайд5. Словничок.

Слайд6. Як виникають гірські породи?

Слайд7. Довідничок.

Слайд8. Словничок.

Слайд9. Нафта рідка корисна копалина .

Слайд10. Кам’яне вугілля та граніт тверді корисні копалини.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12. Природний газ – газоподібна корисна копалина.

Слайд13. Перегляд відео.

Слайд14. Висновок.

Слайд15. Наші пращури використовували каміння для виготовлення зброї та знаряддя праці.

Слайд16. Розглянь деякі гірські породи.

Слайд17. З графіту виготовляють грифель олівця.

Слайд18. Для виготовлення прикрас, використовують коштовне каміння.

Слайд19. За малюнком розкажи, із чого виготовляють скло.

Слайд20-21. Вправа «Кубик Блума»

Слайд22. Проведи дослідження.

Слайд23. Торбинка цікавинок.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні