Каталог матеріалів

Урок №95 з математики для 4 класу за С. Логачевською - Знаходження дробу від числа.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального підручника «Математика. Автори: Логачевська Світлана Панасівна, Логачевська Тетяна Андріївнадля 4 класу за програмою НУШ за 2024 р.

Урок №95.

Тема. Знаходження дробу від числа.

Мета: сформувати в учнів уміння знаходити дріб від числа, розвивати математичне мислення, уважність та логічність у розрахунках, вдосконалювати навички роботи з дробами, розширювати знання про застосування дробів у реальному житті, формувати вміння аналізувати умови задач та використовувати різні способи розв’язування; виховувати наполегливість у досягненні поставленої мети, старанність і позитивне ставлення до вивчення математики.

Очікувані результати:

  • пояснюють правило знаходження дробу від числа;
  • застосовують алгоритм знаходження дробу від числа у розрахунках;
  • виконують обчислення, пов’язані з дробами;
  • розв’язують текстові задачі на знаходження дробу від числа;
  • аналізують та перевіряють правильність своїх обчислень;
  • використовують знання про дроби у практичних ситуаціях.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Усне опитування.

Слайд 5-8. Усний рахунок.

Слайд 9. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 10. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 12. Виконуємо завдання.

Слайд 13. Виконуємо завдання.

Слайд 14. Виконуємо завдання.

Слайд 15. Вивчаємо нове.

Слайд 16. Вивчаємо нове.

Слайд 17. Виконуємо завдання.

Слайд 18. Виконуємо завдання.

Слайд 19. Виконуємо завдання.

Слайд 20. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 21. Виконуємо завдання.

Слайд 22. Математичний квест.  

Слайд 23. Самостійна діяльність.

Слайд 25. Виконуємо завдання.

Слайд 26. Виконуємо завдання.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 27. Домашнє завдання.

Слайд 28. Рефлексія. Вправа «Попкорн».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні