Каталог матеріалів

Урок №95 для 3 класу з Я досліждую світ за І. Андрусенко - Ясніє в кожній квітці дивина.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В

Урок №95. Ясніє в кожній квітці дивина.

Мета: сформувати поняття Луки — природне угруповання; ознайомити учнів з рослинним світом луків, продовжувати формувати практичні навички роботи із підручником; розвивати пізнавальну активність, спостережливість, уміння логічно мислити, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки; виховувати любов до рідного краю.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розглянь світлини. Чим відрізняються луки від лісів?

Слайд6. Словничок.

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. Найвищі рослини луків.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10-11. На луках багато рослин із красивими квітами.

Слайд12-13. Луки — це аптека лікарських трав.

Слайд14. Чи відчував ти у період косовиці запах сіна на луках?

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Приємний запах нам дарують запашні трави буркуну, полину, марени, зубрівки.

Слайд17. Найзапашніший серед них — пахучий колосок.

Слайд18. Як люди використовують луки?

Слайд19. Дай відповіді на запитання.

Слайд20. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21.Інтерактивне завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні