Каталог матеріалів

Урок №95 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розвиток зв’язного мовлення. Розповідаю, як турбуюся про своє здоров'я

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит з розвитку мовлення «Малюю словом»)

Урок № 95. Розвиток зв’язного мовлення. Розповідаю, як турбуюся про своє здоров'я

 

Мета: учити учнів застосовувати набуті знання, уміння та навички у процесі виконання завдань; вчити писати розповіді на основі малюнків, вірша, вражень від музичного твору та власних спостережень, викладати свої думки в письмовій формі; розвивати аналітичне мислення, увагу; виховувати спостережливість, взаємоповагу; інтерес до оточуючого, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Повідомлення теми уроку.

Слайд 4. Гімнастика для очей.

Слайд 5-9. Відгадування загадки.

Слайд 10. Складіть павутинку до слова «здоров'я».

Слайд 11. Завдання 1. Розглянь малюнки. Розкажи, як діти турбуються про своє здоров'я.

Слайд 12. Завдання 2. Разом з однокласниками й однокласницями пограйте в «Мікрофон». Розкажіть, як кожен з вас турбується про своє здоров'я.

Слайд 13. Завдання 3. Розкажи за поданими запитаннями, я ти дбаєш про своє здоров'я.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15-17. Завдання 4. Приготуйся написати розповідь про те, як ти турбуєшся про своє здоров'я. Прочитай слова у словниковій скарбниці. Підкресли ті, які підходять до твоєї розповіді.

Слайд 18. Завдання 5. Напиши твір про те, як дбаєш про своє здоров'я. Використай слова зі словникової скарбниці. Розпочни із заголовка.

Слайд 19. Завдання 6. Прочитай свій твір. Якщо знайдеш помилки – виправ їх.

Слайд 20. Завдання 7. Намалюй кольоровими олівцями ілюстрацію

до своєї розповіді.

Слайд 21. Завдання 8. Якщо бажаєш, прочитай у кріслі автора свій переказ для однокласників і однокласниць.

Підсумок

Рефлексія

Слайд 22. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 23. Рухлива вправа.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні